מאמרים
תוכנה למסעדות – התוכנה שתנהל לכם את העסק  08.11.2011

ניהול מסעדה דורש ביצוע של מגוון רחב של פעולות, חלקן בו זמנית. בין היתר, על מנהל מסעדה לתת מענה ללקוחות (גם בשעות הלחץ), להדריך את העובדים, לבצע ניתוח ועיבוד דוחות, לדאוג למועדון הלקוחות של המסעדה ולבצע עוד מגוון רחב של פעולות בצורה הכי טובה שהוא יכול. בנוסף ללחץ הנובע מריבוי המשימות, מנהל המסעדה צריך תמיד לזכור שתחום המסעדות הוא תחום מאוד תחרותי ולכן, בכדי שהמסעדה תמשיך להצליח הוא חייב לבלוט מעל מתחריו.

תוכנה למסעדות – משדרגת את העבודה
תוכנה למסעדות, מציעה עבור מנהלי מסעדות, בתי קפה ורשתות של מזון מהיר, אפשרות לבצע מגוון רחב של פעולות מניהול המסעדה בצורה קלה, פשוטה שתחסוך מהם הרבה זמן ותשאיר להם זמן פנוי למתן שירות איכותי וליצירת קשר אישי עם הלקוחות. בין היתר באמצעות תוכנה למסעדות ניתן לבצע פעולות כמו: ניהול השולחנות, ניהול מלאי, שעון נוכחות לעובדים, ניהול מועדון לקוחות, ביצוע פעולות שונות בתחום של ניהול חשבונות, קידום מכירות ועוד מגוון רחב של פעילויות שייעלו את ביצוע העבודה משמעותית ובסופו של דבר יתרמו משמעותית לצורה בה היא תתנהל. בנוסף מציעה התוכנה אופציה חדשנית, "מודול האייפון" המאפשר למנהל המסעדה להיות מחובר לקופה הרושמת בעסק בכל שעות ביממה ומכל מקום בעולם.

תוכנה למסעדות – קלות ונוחות
מעבר לתועלות הרבות אותן טומנת בחובה תוכנה למסעדות, יש לה יתרון נוסף, הבא לידי ביטוי בעובדה שהיא קלה ופשוטה לשימוש ומאפשרת סביבת עבודה נעימה ונוחה, תוך שימוש במסך מגע, המקצר הליכים בזמני לחץ במסעדה. התוכנה מבוססת PC ופועלת בסביבת Windows . התוכנה למסעדות מציעה מסכים גרפיים, ברורים וצבעוניים, מה שמאפשר גם לעובדים חדשים להתמקצע וללמוד אותה בתוך זמן קצר ותורם להכנסתם המהירה לעניינים ולהלך הרוח בה מתנהלת המסעדה. לסיכומו של עניין, מדובר בתוכנה שמהווה  את הדור החדש בתחום של ניהול המסעדות ומפשטת משמעותית את הפעילויות שצריך לעשות בשביל לנהל מסעדה בצורה יעילה ומוצלחת באופן מיוחד ולהשאיר זמן עבור מנהלי המסעדה ועובדיה לתת שירות אישי ואיכותי עבור לקוחות המסעדה.

חזרה למאמרים
כל הזכויות שמורות © פרסטו בניית אתרים